Legimi

Darmowe e-booki

LEGIMI

Tysiące ebooków do czytania za darmo

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Ciężkowicach  w trosce o swoich Czytelników ciągle poszukuje nowych rozwiązań ułatwiających dostęp do literatury.

Dlatego też od 1 marca br.  wprowadza nową usługę – możliwość korzystania z ebooków   serwisie Legimi.

Bezpłatne kody dostępu wydawane są  dla czytelników w ciężkowickiej Bibliotece.

Na platformie Legimi można czytać najnowsze e-booki. Bezpłatne kody czekają na czytelników w Bibliotece.

  1. Aby uzyskać dostęp do zasobu Legimi musisz być czytelnikiem Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Ciężkowicach .
  2. Przyjdź do Biblioteki i odbierz darmowy kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu,   w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.
  3. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń w Bibliotece, z zachowaniem zasady, że jeden kod dostępu wydawany jest osobie zgłaszającej się osobiście po jego odbiór.
  4. Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek.
  5. Załóż konto w serwisie Legimi na podstronie https://www.legimi.pl/rajska/
  6. Podaj otrzymany kod dostępu.
  7. Pobierz darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie, zaloguj się i czytaj bez ograniczeń! Otrzymujesz nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po kod na następny miesiąc zgłoś się do biblioteki.
  8. Możesz czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer. Uwaga: czytnik Kindle nie jest obsługiwany. Nie ma możliwości posiadania jednego aktywnego konta na dwóch czytnikach e-booków.
  9. Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej napisz: support@legimi.com lub zajrzyj na stronę https://support.legimi.com/hc/pl